Vytvořeno 05.06.2016 12:02
04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
D105      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             119.21         
         TBM7654 Štěpánková Kateřina       44.38 ( 1)               
         TBM7475 Milánová Jindřiška        29.20 ( 1)     73.58 ( 1)
         TBM7374 Ptáčková Veronika         45.23 ( 1)    119.21 ( 1)

2. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     143.46   +24.25
         OSN7557 Nechanická Daniela        48.24 ( 2)               
         OSN7850 Dvořáčková Jana           40.31 ( 4)     88.55 ( 3)
         OSN7550 Marečková Kateřina        54.51 ( 3)    143.46 ( 2)

3. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            148.02   +28.41
         ZBM7664 Humlíčková Kateřina       48.53 ( 3)               
         ZBM7353 Firešová Andrea           39.33 ( 3)     88.26 ( 2)
         ZBM7651 Cicvárková Lucie          59.36 ( 5)    148.02 ( 3)

4. VSP 1  USK Praha                                     150.52   +31.31
         VSP7453 Zakouřilová Helena        58.51 ( 5)               
         VSP7256 Průšová Markéta           45.37 ( 5)    104.28 ( 5)
         VSP7450 Svobodová Jitka           46.24 ( 2)    150.52 ( 4)

5. TBM 2  KOS TJ Tesla Brno                             151.23   +32.02
         TBM7275 Kubáňová Jana             58.40 ( 4)               
         TBM7371 Schwabová Kateřina        36.39 ( 2)     95.19 ( 4)
         TBM7659 Čechová Marcela           56.04 ( 4)    151.23 ( 5)

6. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            186.42   +67.21
         ZBM8160 Kočová Lenka              65.57 ( 6)               
         ZBM7676 Klangová Bohumila         54.08 ( 7)    120.05 ( 6)
         ZBM7861 Kroutilová Eva            66.37 ( 6)    186.42 ( 6)

7. SLA 1  SKOB Slaný                                    213.05   +93.44
         SLA6852 Kašparová Irena           80.07 ( 7)               
         SLA7451 Asterová Jana             50.53 ( 6)    131.00 ( 7)
         SLA7250 Jirkovská Pavlína         82.05 ( 7)    213.05 ( 7)

MS JEO 1  Ještědská oblast                              124.04   + 4.43
         VLI7451 Podrábská Marie           48.47                    
         JEN7457 Zabořilová Romana         30.52          79.39     
         VLI7403 Šesták Marek              44.25         124.04     

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 05.06.2016 12:02
04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
D12      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. VCO 1  Východočeská oblast                            77.24         
         PHK0550 Metelková Michaela        24.36 ( 3)               
         VRL0453 Knobová Agáta             28.28 ( 3)     53.04 ( 1)
         VRL0452 Randáková Adéla           24.20 ( 3)     77.24 ( 1)

 2. ZCO 1  Západočeská oblast                             77.33   + 0.09
         ZCO0450 Staňková Radka            23.49 ( 2)               
         ZCO0452 Šauli Kateřina            30.11 ( 5)     54.00 ( 3)
         ZCO0451 Richtrová Kamila          23.33 ( 1)     77.33 ( 2)

 3. POB 1  Pražská oblast                                 82.13   + 4.49
         PGP0550 Malečková Hana            30.46 (12)               
         VSP0453 Kopecká Valentýna         27.38 ( 2)     58.24 ( 8)
         VSP0456 Štraitová Jolana          23.49 ( 2)     82.13 ( 3)

 4. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                              84.07   + 6.43
         TBM0679 Doušková Kateřina         25.40 ( 7)               
         TBM0655 Ehlová Martina            31.28 ( 8)     57.08 ( 6)
         TBM0659 Doušková Hana             26.59 ( 5)     84.07 ( 4)

 5. STC 2  Středočeská oblast                             86.30   + 9.06
         STC0450 De Heij Laura             28.06 ( 9)               
         STC0550 Pelantová Martina         25.01 ( 1)     53.07 ( 2)
         STC0452 Víšková Veronika          33.23 (12)     86.30 ( 5)

 6. VCO 3  Východočeská oblast                            86.32   + 9.08
         PHK0450 Chvátilová Johana         25.36 ( 5)               
         KUO0599 Holubářová Viktorie       31.03 ( 7)     56.39 ( 5)
         PHK0451 Čapková Anna              29.53 ( 8)     86.32 ( 6)

 7. VYS 1  Oblast Vysočina                                88.22   +10.58
         OSN0454 Stoklasová Zuzana         25.37 ( 6)               
         SJH0551 Blažková Veronika         35.56 (13)     61.33 (10)
         SJI0551 Srbová Michaela           26.49 ( 4)     88.22 ( 7)

 8. VAL 1  Valašská oblast                                88.48   +11.24
         SKM0551 Dittrichová Lucie         23.33 ( 1)               
         LCE0551 Pišová Adéla              34.46 (11)     58.19 ( 7)
         TZL0551 Batani Valentina          30.29 ( 9)     88.48 ( 8)

 9. HAN 1  Hanácká oblast                                 94.05   +16.41
         UOL0452 Binarová Adéla            28.19 (10)               
         UOL0451 Smékalová Karolína        36.23 (17)     64.42 (12)
         STE0450 Lukašáková Sára           29.23 ( 7)     94.05 ( 9)

10. ZCO 2  Západočeská oblast                             97.46   +20.22
         ZCO0453 Ziebová Veronika          31.15 (14)               
         ZCO0454 Bartošová Marie           36.01 (15)     67.16 (14)
         ZCO0552 Kulová Laura              30.30 (10)     97.46 (10)

11. VYS 2  Oblast Vysočina                               102.19   +24.55
         OSN0450 Marečková Ema             31.35 (16)               
         PZR0651 Doleželová Anna           29.52 ( 4)     61.27 ( 9)
         CHT0452 Pilná Klára               40.52 (16)    102.19 (11)

12. VCO 2  Východočeská oblast                           104.11   +26.47
         STH0550 Štefanová Markéta         24.42 ( 4)               
         STH0551 Chrástová Magdaléna       31.54 ( 9)     56.36 ( 4)
         VRL0455 Hanušová Kateřina         47.35 (19)    104.11 (12)

13. JEO 1  Ještědská oblast                              105.00   +27.36
         JEO0552 Novotná Michaela          31.08 (13)               
         JEO0553 Novotná Barbora           46.37 (23)     77.45 (18)
         JEO0452 Podrábská Alžběta         27.15 ( 6)    105.00 (13)

14. MSK 1  Moravskoslezský kraj                          105.27   +28.03
         TRI0451 Haltofová Romana          29.04 (11)               
         OOP0451 Švidrnochová Eliška       34.21 (10)     63.25 (11)
         TRI0450 Bruková Petra             42.02 (18)    105.27 (14)

15. JMO 2  Jihomoravská oblast                           108.13   +30.49
         JMO0552 Finstrlová Julie          32.41 (18)               
         JMO0554 Dušková Tereza            36.38 (18)     69.19 (16)
         JMO0752 Finstrlová Kristýna       38.54 (14)    108.13 (15)

16. HAN 2  Hanácká oblast                                113.24   +36.00
         UOL0450 Smékalová Viktorie        33.12 (19)               
         ASU0499 Vorlová Eva               44.18 (22)     77.30 (17)
         AOP0453 Kovalčíková Anna          35.54 (13)    113.24 (16)

17. STC 3  Středočeská oblast                            123.05   +45.41
         STC0551 Pračková Ema              32.05 (17)               
         STC0552 Švecová Karolína          36.00 (14)     68.05 (15)
         STC0454 Třešlová Veronika         55.00 (21)    123.05 (17)

18. ZCO 3  Západočeská oblast                            123.10   +45.46
         ZCO0456 Dítková Markéta           45.21 (25)               
         ZCO0551 Holíková Simona           38.06 (19)     83.27 (22)
         ZCO0553 Zmarzláková Olga          39.43 (15)    123.10 (18)

19. HAN 3  Hanácká oblast                                124.47   +47.23
         KSU0494 Šánová Julie              44.48 (24)               
         STE0550 Neumannová Kristýna       38.30 (20)     83.18 (21)
         STE0551 Pospíšilová Stella        41.29 (17)    124.47 (19)

20. ZCO 4  Západočeská oblast                            134.10   +56.46
         ZCO0457 Nejedlá Klára             42.29 (23)               
         ZCO0650 Urbánková Eva             41.50 (21)     84.19 (23)
         SKV0652 Řeháková Mirka            49.51 (20)    134.10 (20)

21. JEO 2  Ještědská oblast                              142.01   +64.37
         JEO0451 Šestáková Marie           42.27 (21)               
         JEO0450 Zaňková Natálie           36.13 (16)     78.40 (19)
         JEO0651 Háková Eliška             63.21 (23)    142.01 (21)

22. MSK 2  Moravskoslezský kraj                          152.29   +75.05
         TRI0453 Rybková Vendula           42.28 (22)               
         BFM0453 Procnerová Veronika       49.00 (25)     91.28 (25)
         TRI0551 Kolarczyková Eliška       61.01 (22)    152.29 (22)

23. POB 2  Pražská oblast                                166.44   +89.20
         VSP0455 Beranová Hana             38.39 (20)               
         VSP0751 Baldrianová Eva           51.00 (26)     89.39 (24)
         VSP0550 Floriánková Františka     77.05 (25)    166.44 (23)

24. VAL 2  Valašská oblast                               174.32   +97.08
         TZL0550 Batani Valeria            48.33 (26)               
         TZL0454 Dynková Alžběta           58.55 (28)    107.28 (27)
         TZL0552 Matochová Adéla           67.04 (24)    174.32 (24)

25. TBM 2  KOS TJ Tesla Brno                             187.05  +109.41
         TBM0559 Králová Denisa            54.29 (27)               
         TBM0756 Kubáňová Tereza           47.43 (24)    102.12 (26)
         TBM0680 Patermannová Marie        84.53 (26)    187.05 (25)

    STC 1  Středočeská oblast                              DISK         
         STC0451 Černá Ema                  DISK                    
         STC0650 Škáchová Viktorie         30.13 ( 6)               
         STC0453 Jedličková Kristýna       31.17 (11)               

    JMO 1  Jihomoravská oblast                             DISK         
         JMO0460 Miková Lenka              31.15 (14)               
         JMO0553 Ondrová Anna              35.23 (12)     66.38 (13)
         JMO0455 Rotková Markéta            DISK                    

    JCO 1  Jihočeská oblast                                DISK         
         VTA0551 Kosobudová Anna           26.01 ( 8)               
         VTA0553 Benešová Tereza           54.46 (27)     80.47 (20)
         VTA0651 Přílepková Radka           DISK                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 05.06.2016 12:02
04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
D135      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. KAM 1  OK Kamenice                                   101.39         
         KAM7350 Škvorová Zuzana           34.37 ( 2)               
         KAM6951 Valášková Šárka           29.39 ( 1)     64.16 ( 1)
         KAM7054 Škáchová Petra            37.23 ( 3)    101.39 ( 1)

2. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov n.Kn.                    104.44   + 3.05
         SRK6752 Kosová Michaela           34.16 ( 1)               
         SRK5551 Bártová Eva               34.16 ( 2)     68.32 ( 2)
         VAM7250 Vandasová Markéta         36.12 ( 1)    104.44 ( 2)

3. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           121.10   +19.31
         STE7352 Zbraňková Magda           46.49 ( 5)               
         STE6751 Neumannová Kamila         38.04 ( 3)     84.53 ( 4)
         STE7054 Skyvová Kristýna          36.17 ( 2)    121.10 ( 3)

4. KON 1  KOB Konice                                    123.29   +21.50
         KON6389 Hlavová Miroslava         39.40 ( 3)               
         KON5887 Smičková Eva              42.31 ( 4)     82.11 ( 3)
         KON6285 Dittrichová Lenka         41.18 ( 4)    123.29 ( 4)

5. VPM 1  KOS Slavia VŠ Plzeň                           134.41   +33.02
         MLA7051 Bartošová Jana            45.06 ( 4)               
         VPM7451 Richtrová Lucie           46.28 ( 5)     91.34 ( 5)
         VPM6951 Staňková Marcela          43.07 ( 5)    134.41 ( 5)

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 05.06.2016 12:02
04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
D14      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. VCO 2  Východočeská oblast                            75.47         
         SHK0250 Holečková Petra           25.19 ( 3)               
         JIL0352 Karlová Anna              24.09 ( 2)     49.28 ( 1)
         SJC0251 Kuchařová Rozálie         26.19 ( 2)     75.47 ( 1)

 2. VAL 1  Valašská oblast                                81.05   + 5.18
         LCE0351 Hubáčková Dagmar          25.34 ( 4)               
         LCE0260 Šmelíková Dorota          28.43 ( 6)     54.17 ( 5)
         SKM0251 Dittrichová Michaela      26.48 ( 4)     81.05 ( 2)

 3. VCO 1  Východočeská oblast                            81.06   + 5.19
         STH0251 Chrástová Tereza          24.19 ( 2)               
         LPU0352 Koberová Kateřina         30.42 (12)     55.01 ( 7)
         PHK0255 Vandasová Adéla           26.05 ( 1)     81.06 ( 3)

 4. VCO 3  Východočeská oblast                            81.23   + 5.36
         LPU0360 Fejfarová Tereza          28.22 (10)               
         SHK0350 Thýnová Martina           26.35 ( 5)     54.57 ( 6)
         CET0251 Kovářová Jana             26.26 ( 3)     81.23 ( 4)

 5. STC 1  Středočeská oblast                             83.20   + 7.33
         STC0353 Hankovcová Helena         25.45 ( 5)               
         STC0250 Bejvlová Karolína         26.05 ( 4)     51.50 ( 4)
         STC0253 Chaloupková Hana          31.30 ( 6)     83.20 ( 5)

 6. MSK 1  Moravskoslezský kraj                           85.34   + 9.47
         TRI0251 Mrózek Teresa             28.26 (12)               
         SOP0350 Hájková Lucie             22.32 ( 1)     50.58 ( 2)
         SFM0251 Bernatíková Hana          34.36 (11)     85.34 ( 6)

 7. POB 1  Pražská oblast                                 89.28   +13.41
         DKP0251 Řadová Lucie              27.42 ( 9)               
         VSP0250 Titzová Adéla             30.41 (11)     58.23 (10)
         DKP0250 Sanna Karin               31.05 ( 5)     89.28 ( 7)

 8. HAN 1  Hanácká oblast                                 90.16   +14.29
         STE0252 Marková Ema               29.13 (16)               
         UOL0253 Raclavská Vlaďka          28.44 ( 7)     57.57 ( 8)
         KSU0393 Tesařová Tereza           32.19 ( 8)     90.16 ( 8)

 9. JMO 1  Jihomoravská oblast                            94.31   +18.44
         JMO0362 Mulíčková Markéta         25.57 ( 6)               
         JMO0359 Sedlářová Jolana          34.48 (16)     60.45 (14)
         JMO0357 Vedrová Ela               33.46 ( 9)     94.31 ( 9)

10. VYS 1  Oblast Vysočina                                94.41   +18.54
         SJH0252 Blažková Kateřina         23.59 ( 1)               
         CHT0251 Starková Terezie          34.55 (17)     58.54 (12)
         PZR0351 Sobotková Klára           35.47 (13)     94.41 (10)

11. ZCO 1  Západočeská oblast                             96.47   +21.00
         ZCO0253 Vítová Lucie              28.23 (11)               
         ZCO0350 Fišarová Eliška           30.25 ( 9)     58.48 (11)
         ZCO0250 Černá Kateřina            37.59 (16)     96.47 (11)

12. JEO 2  Ještědská oblast                               97.10   +21.23
         JEO0256 Růžičková Vendula         27.38 ( 8)               
         JEO0253 Linková Lucie             30.20 ( 8)     57.58 ( 9)
         JEO0254 Šritrová Lenka            39.12 (17)     97.10 (12)

13. VAL 3  Valašská oblast                                98.58   +23.11
         TZL0253 Tichá Marie               28.41 (15)               
         TZL0257 Šuráňová Pavlína          33.50 (15)     62.31 (15)
         TZL0255 Kočová Halina             36.27 (14)     98.58 (13)

14. JEO 3  Ještědská oblast                              101.11   +25.24
         JEO0255 Podrábská Marie           31.22 (17)               
         JEO0353 Bednaříková Emma          35.39 (18)     67.01 (17)
         JEO0259 Vitebska Eliska           34.10 (10)    101.11 (14)

15. ZCO 2  Západočeská oblast                            101.27   +25.40
         ZCO0354 Řeháková Gabriela         33.30 (19)               
         ZCO0353 Kovářová Lucie            33.09 (14)     66.39 (16)
         ZCO0352 Nádeníčková Iva           34.48 (12)    101.27 (15)

16. HAN 3  Hanácká oblast                                105.51   +30.04
         ASU0299 Greschnerová Tereza       28.32 (13)               
         PLU0350 Němečková Kateřina        30.26 (10)     58.58 (13)
         AOP0351 Pachmannová Bára          46.53 (21)    105.51 (16)

17. HAN 2  Hanácká oblast                                114.28   +38.41
         PLU0351 Černochová Michaela       34.17 (21)               
         ASU0398 Šneiderová Daniela        43.07 (22)     77.24 (21)
         STE0250 Smolková Sabina           37.04 (15)    114.28 (17)

18. JCO 1  Jihočeská oblast                              114.52   +39.05
         VTA0253 Kosobudová Kateřina       32.04 (18)               
         VTA0255 Příběnská Barbora         39.44 (21)     71.48 (18)
         VTA0254 Rudová Magdaléna          43.04 (19)    114.52 (18)

19. STC 2  Středočeská oblast                            118.48   +43.01
         STC0350 Jirkovská Kateřina        43.14 (24)               
         STC0251 Kašparová Barbora         32.29 (13)     75.43 (19)
         STC0352 Švecová Anežka            43.05 (20)    118.48 (19)

    POB 2  Pražská oblast                                  DISK         
         EKP0351 Janečková Josefína        43.03 (23)               
         VSP0254 Beranová Eva               DISK                    
         PGP0452 Čechmánková Anna          41.21 (18)               

    JMO 3  Jihomoravská oblast                             DISK         
         JMO0352 Barnatová Klára            DISK                    
         JMO0256 Lukšíková Eliška          38.25 (19)               
         JMO0252 Bašeová Klára             55.45 (22)               

    VYS 2  Oblast Vysočina                                 DISK         
         SJI0250 Dočkalová Klára           33.41 (20)               
         OSN0250 Slámová Taťána             DISK                    
         TTR0351 Nešporová Marie            DISK                    

    JMO 2  Jihomoravská oblast                             DISK         
         JMO0369 Patermannová Eliška       37.01 (22)               
         JMO0360 Králová Jolana            38.55 (20)     75.56 (20)
         JMO0259 Novotná Anna               DISK                    

    VAL 2  Valašská oblast                                 DISK         
         LCE0252 Bednaříková Sára          28.34 (14)               
         LCE0254 Nevěřilová Kateřina        DISK                    
         LCE0251 Pišová Barbora            32.11 ( 7)               

    JEO 1  Ještědská oblast                               Vzdal         
         JEO0250 Rydlová Magdaléna         26.04 ( 7)               
         JEO0258 Pekařová Jana             25.16 ( 3)     51.20 ( 3)
         JEO0252 Nedomlelová Lucie         Vzdal                    

    JEO 4  Ještědská oblast                                 abs         
         JEO0354 Nejedlová Josefína        43.15 (25)               
         JEO                                 abs                    
         JEO                                 abs                    

MS  JMO 4  Jihomoravská oblast                              abs         
         ZBM0808 Zřídkaveselý Martin       43.17                    
         JMO                                 abs                    
         JMO                                 abs                    

MS  POB 3  Pražská oblast                                 Limit         
         EKP0153 Blahová Pavla             33.41                    
         PGP7559 Malečková Iva             37.50          71.31     
         POB                               Limit                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 05.06.2016 12:02
04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
D165      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. TZL 1  SKOB Zlín                                     118.49         
         TZL5254 Horynová Eva              45.20 ( 1)               
         TZL6262 Krejčíková Monika         36.15 ( 1)     81.35 ( 1)
         TZL6351 Koláriková Irena          37.14 ( 1)    118.49 ( 1)

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 05.06.2016 12:02
04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
D18      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                        97.04         
         LPU9958 Kopecká Anna              32.05 ( 2)               
         LPU0057 Peterová Jana             34.04 ( 3)     66.09 ( 2)
         HOR0050 Rückerová Šárka           30.55 ( 1)     97.04 ( 1)

 2. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě      98.15   + 1.11
         OSN0099 Zrníková Adéla            33.35 ( 9)               
         SJH0052 Hojná Eliška              32.03 ( 1)     65.38 ( 1)
         OSN0050 Nechanická Klára          32.37 ( 5)     98.15 ( 2)

 3. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      102.42   + 5.38
         SHK9951 Větříčková Andrea         33.08 ( 5)               
         SHK0051 Thýnová Nikola            35.19 ( 4)     68.27 ( 3)
         SHK9952 Malinová Apolena          34.15 ( 7)    102.42 ( 3)

 4. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            103.32   + 6.28
         BOR9954 Janoušková Lucie          33.24 ( 8)               
         BOR9854 Nováková Lucie            35.49 ( 6)     69.13 ( 5)
         BOR9853 Staňová Karolína          34.19 ( 8)    103.32 ( 4)

 5. PGP 1  SK Praga                                      104.15   + 7.11
         TAP0051 Dědková Teodora           35.59 (16)               
         PGP9850 Janovská Kateřina         35.56 ( 7)     71.55 (10)
         PGP9954 Sieglová Eliška           32.20 ( 4)    104.15 ( 5)

 6. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            104.38   + 7.34
         ZBM0060 Auermüllerová Anna        34.36 (14)               
         ZBM9956 Odehnalová Klára          37.51 (13)     72.27 (11)
         ZBM9951 Firešová Markéta          32.11 ( 3)    104.38 ( 6)

 7. TZL 1  SKOB Zlín                                     106.34   + 9.30
         TZL9951 Tichá Veronika            32.02 ( 1)               
         TZL0058 Kundratová Lucie          36.46 ( 9)     68.48 ( 4)
         TZL0051 Nešporová Alžběta         37.46 (14)    106.34 ( 7)

 8. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          108.40   +11.36
         PHK9999 Kubíčková Jana            36.24 (18)               
         PHK0051 Hápová Petra              38.51 (16)     75.15 (14)
         PHK9951 Chaloupská Barbora        33.25 ( 6)    108.40 ( 8)

 9. TBM 2  KOS TJ Tesla Brno                             111.59   +14.55
         LBM9898 Korpasová Tereza          32.57 ( 4)               
         TBM0058 Grycová Kateřina          39.37 (17)     72.34 (12)
         TBM9952 Utíkalová Kateřina        39.25 (16)    111.59 ( 9)

10. RIC 1  OB Říčany                                     112.14   +15.10
         RIC9950 Formánková Anna           42.59 (27)               
         RIC0151 Vyhnálková Marie          38.17 (15)     81.16 (23)
         RIC9850 Vyhnálková Barbora        30.58 ( 2)    112.14 (10)

11. SJC 1  Sportcentrum Jičín                            112.32   +15.28
         SJC9951 Zlámalová Nikola          33.10 ( 6)               
         SJC0151 Vejražková Róza           42.08 (23)     75.18 (16)
         SJC0153 Kochová Anna              37.14 (11)    112.32 (11)

12. SOP 1  OOB TJ Slezan Opava                           112.41   +15.37
         SOP9951 Poláková Tereza           34.02 (12)               
         SOP0050 Hájková Lenka             37.18 (11)     71.20 ( 8)
         SOP0151 Poláková Lenka            41.21 (17)    112.41 (12)

13. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             112.47   +15.43
         TBM0199 Hlaváčová Anežka          36.03 (17)               
         TBM0151 Korpasová Lucie           42.04 (22)     78.07 (22)
         TBM9859 Grycová Veronika          34.40 ( 9)    112.47 (13)

14. ASU 1  Magnus Orienteering                           113.00   +15.56
         STH9958 Kalenská Dominika         35.56 (15)               
         ASU0099 Hrabošová Magdalena       40.30 (18)     76.26 (18)
         ASU9852 Vývodová Jana             36.34 (10)    113.00 (14)

15. NEJ 1  TJ Jiskra Nejdek                              116.48   +19.44
         NEJ0151 Tokárová Regina           32.36 ( 3)               
         NEJ0150 Nádeníčková Pavla         37.47 (12)     70.23 ( 6)
         NEJ0250 Marešová Klára            46.25 (22)    116.48 (15)

16. KRL 1  Kometa Kralovice                              117.09   +20.05
         KRL0152 Šlechtová Tereza          37.16 (19)               
         KRL0051 Biersaková Dagmar         38.08 (14)     75.24 (17)
         KRL9951 Hanáková Lenka            41.45 (18)    117.09 (16)

17. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       120.22   +23.18
         LPU0157 Kubíčková Iva             41.35 (24)               
         LPU9959 Waňková Martina           36.28 ( 8)     78.03 (21)
         LPU0051 Vojtíšková Viktorie       42.19 (19)    120.22 (17)

18. SJI 1  OK Jihlava                                    122.06   +25.02
         SJI0051 Foltýnová Eva             39.09 (23)               
         SJI9852 Čechová Tereza            32.38 ( 2)     71.47 ( 9)
         SJI9851 Petráčková Kristýna       50.19 (25)    122.06 (18)

19. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 122.10   +25.06
         TUR9952 Thořová Markéta           42.37 (25)               
         TUR9999 Sokolářová Šárka          35.23 ( 5)     78.00 (20)
         TUR9851 Hudská Ludmila            44.10 (20)    122.10 (19)

20. TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              125.24   +28.20
         TJN0152 Mašínová Anna             37.55 (20)               
         TJN0153 Šklíbová Míša             48.25 (26)     86.20 (25)
         TJN0151 Rydlová Adéla             39.04 (15)    125.24 (20)

21. BOR 2  OK Jiskra Nový Bor                            127.52   +30.48
         BOR9959 Kubecová Kateřina         39.03 (22)               
         BOR0151 Jeřábková Nina            51.21 (27)     90.24 (26)
         CHA0050 Pavlíková Markéta         37.28 (13)    127.52 (21)

22. PZR 1  UNITOP SKP Žďár nad Sázavou                   131.46   +34.42
         PZR9951 Nechutová Aneta           42.59 (27)               
         PZR0152 Polanská Nelly            43.01 (25)     86.00 (24)
         CTB0051 Boháčová Anna             45.46 (21)    131.46 (22)

23. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      132.27   +35.23
         LCE9952 Šmelíková Tereza          33.16 ( 7)               
         VIC0162 Golová Tereza             42.01 (21)     75.17 (15)
         LCE0052 Ressová Tereza            57.10 (26)    132.27 (23)

24. ZLH 1  OOB TJ Zlaté Hory                             136.44   +39.40
         ZLH9851 Novotná Klára             46.46 (29)               
         ZLH0051 Novotná Tereza            52.37 (28)     99.23 (28)
         SSU9950 Zatloukalová Romana       37.21 (12)    136.44 (24)

25. VSP 1  USK Praha                                     139.39   +42.35
         DKP0151 Kalousková Marie          50.13 (31)               
         VSP9950 Kopecká Johana            41.23 (20)     91.36 (27)
         VSP0150 Horáková Barbora          48.03 (23)    139.39 (25)

26. TJN 2  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              165.41   +68.37
         TJN9851 Štemberová Natálie        47.42 (30)               
         TJN0253 Budská Anna               69.09 (30)    116.51 (30)
         TJN9852 Knížková Šárka            48.50 (24)    165.41 (26)

27. LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                      173.56   +76.52
         LCE9852 Hanousková Renata         42.57 (26)               
         LCE0054 Šabršulová Natálie        57.16 (29)    100.13 (29)
         LCE9851 Hauerlandová Natálie      73.43 (27)    173.56 (27)

    TRI 1  TJ TŽ Třinec                                    DISK         
         TRI9850 Szarzecová Lucie          34.12 (13)               
         TRI0054 Bruková Magda             41.02 (19)     75.14 (13)
         TRI9852 Liberdová Jana             DISK                    

    ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                               abs         
         ZBM9952 Malivánková Eva           38.55 (21)               
         ZBM                                 abs                    
         ZBM                                 abs                    

    KAM 1  OK Kamenice                                    Limit         
         KAM9851 Hájková Eliška            33.55 (11)               
         KAM0051 Aschermannová Karolína    42.51 (24)     76.46 (19)
         KAM                               Limit                    

    SRK 1  SOOB Spartak Rychnov n.Kn.                     Limit         
         STB0199 Dolejší Kateřina          33.37 (10)               
         SRK0153 Šklíbová Veronika         36.49 (10)     70.26 ( 7)
         SRK0151 Kosová Tereza             Limit                    

    TBM 3  KOS TJ Tesla Brno                              Limit         
         TBM0059 Štefková Klára            53.40 (32)               
         TBM0051 Boučková Anna             71.36 (31)    125.16 (31)
         TBM                               Limit                    

MS  JCO 2  Jihočeská oblast                              167.23   +70.19
         VTA0051 Rudová Anna               58.38                    
         VTA0153 Benešová Klára            64.24         123.02     
         PVP6650 Neumannová Renata         44.21         167.23     

MS  JCO 1  Jihočeská oblast                              173.47   +76.43
         KTA0151 Svobodová Anna            58.29                    
         KTA9951 Svobodová Jana            54.53         113.22     
         VTA0152 Nováková Barbora          60.25         173.47     

MS  CHC 1  K.O.B. Choceň                                 135.22   +38.18
         CHC0051 Chaloupková Kateřina      40.45                    
         CHC0152 Shánělová Štěpánka        37.51          78.36     
         CHC6602 Semrád Pavel              56.46         135.22     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 05.06.2016 12:02
04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
D21      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                           94.57         
         PHK9154 Valešová Jana             34.14 ( 6)               
         PHK8951 Čepová Daniela            31.11 ( 2)     65.25 ( 3)
         PHK9150 Kosová Denisa             29.32 ( 2)     94.57 ( 1)

 2. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                             95.02   + 0.05
         ZBM9452 Tužilová Magdaléna        33.32 ( 4)               
         ZBM8989 Hlavová Jindra            31.19 ( 3)     64.51 ( 2)
         ZBM8950 Poklopová Lenka           30.11 ( 3)     95.02 ( 2)

 3. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             100.27   + 5.30
         DKP8651 Plochová Dominika         34.23 ( 9)               
         DKP9751 Nováková Tereza           34.30 ( 6)     68.53 ( 4)
         DKP8450 Kolínová Kristýna         31.34 ( 4)    100.27 ( 3)

 4. PGP 1  SK Praga                                      103.07   + 8.10
         PGP9056 Jakobová Adélka           35.30 (13)               
         PGP8153 Ryšavá Vendula            35.16 ( 7)     70.46 ( 8)
         PGP8658 Tichovská Martina         32.21 ( 6)    103.07 ( 4)

 5. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            103.37   + 8.40
         ZBM9651 Hiršová Gabriela          35.16 (12)               
         ZBM8888 Hlavová Hana              36.02 (10)     71.18 (10)
         ZBM9451 Chromá Kateřina           32.19 ( 5)    103.37 ( 5)

 6. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      103.57   + 9.00
         SHK9151 Chmelařová Michaela       35.43 (15)               
         SHK8152 Hepnerová Martina         34.29 ( 5)     70.12 ( 6)
         SHK9251 Teplá Karolína            33.45 ( 7)    103.57 ( 6)

 7. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 106.09   +11.12
         TUR9252 Poloprutská Markéta       33.46 ( 5)               
         TUR8650 Krafková Lucie            35.31 ( 9)     69.17 ( 5)
         TUR8153 Omová Michaela            36.52 (10)    106.09 ( 7)

 8. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      108.37   +13.40
         LCE9155 Čermáková Magdalena       39.23 (21)               
         LCE8951 Jirčáková Martina         39.45 (18)     79.08 (20)
         LCE9353 Horčičková Vendula        29.29 ( 1)    108.37 ( 8)

 9. KAM 1  OK Kamenice                                   108.42   +13.45
         KAM9554 Procházková Marie         34.35 (10)               
         KAM9551 Hlubučková Kristýna       39.56 (19)     74.31 (15)
         KAM9550 Bořánková Karolína        34.11 ( 8)    108.42 ( 9)

10. ZBM 3  SK Žabovřesky Brno                            109.41   +14.44
         ZBM9350 Šimková Johanka           33.06 ( 2)               
         ZBM8658 Palasová Petra            40.23 (21)     73.29 (12)
         ZBM9757 Odehnalová Tereza         36.12 ( 9)    109.41 (10)

11. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       110.28   +15.31
         LPU9659 Hančová Petra             33.08 ( 3)               
         LPU9658 Chládková Simona          37.43 (12)     70.51 ( 9)
         LPU9558 Doleželová Kateřina       39.37 (16)    110.28 (11)

12. AOP 3  Orientační Běh Opava                          110.36   +15.39
         AOP9450 Tesařová Marcela          34.22 ( 8)               
         AOP8152 Košárková Iva             38.15 (14)     72.37 (11)
         AOP9850 Fukalová Hana             37.59 (13)    110.36 (12)

13. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  113.35   +18.38
         TRI9750 Argalášová Kateřina       35.42 (14)               
         TRI9656 Sabelová Markéta          39.30 (17)     75.12 (16)
         TRI9751 Tesařová Jana             38.23 (15)    113.35 (13)

14. SHK 2  OK Slavia Hradec Králové                      113.43   +18.46
         SHK9351 Fundová Eliška            37.41 (18)               
         SHK9755 Červená Adéla             38.33 (15)     76.14 (18)
         SHK8658 Novotná Barbora           37.29 (11)    113.43 (14)

15. SJC 1  Sportcentrum Jičín                            115.43   +20.46
         SJC8951 Soukupová Lucie           37.35 (17)               
         SJC8351 Mrázková Romana           33.06 ( 4)     70.41 ( 7)
         SJC8451 Tomešová Daniela          45.02 (22)    115.43 (15)

16. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         118.42   +23.45
         SJH9451 Benešová Jana             35.03 (11)               
         SJH9352 Šrámková Michaela         39.20 (16)     74.23 (14)
         SJH9852 Hojná Dominika            44.19 (21)    118.42 (16)

17. ASU 1  Magnus Orienteering                           119.19   +24.22
         ASU8756 Staňková Lucie            38.50 (20)               
         ASU8598 Vávrová Veronika          35.24 ( 8)     74.14 (13)
         ASU9299 Kopecká Eliška            45.05 (23)    119.19 (17)

18. CHT 1  OOB SK Chrast                                 121.56   +26.59
         CHT8353 Matrasová Kateřina        41.08 (22)               
         CHT8053 Korecká Lenka             40.09 (20)     81.17 (21)
         CHT8251 Matrasová Vendula         40.39 (18)    121.56 (18)

19. TUR 2  OOB TJ Turnov                                 121.58   +27.01
         TUR9751 Linková Alena             38.19 (19)               
         TUR8751 Horáková Veronika         37.01 (11)     75.20 (17)
         TUR9753 Roškotová Lucie           46.38 (25)    121.58 (19)

20. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          123.16   +28.19
         PHK9751 Novotná Klára             34.15 ( 7)               
         PHK8855 Azebová Nina              43.17 (23)     77.32 (19)
         PHK9653 Šádková Martina           45.44 (24)    123.16 (20)

21. KON 1  KOB Konice                                    124.39   +29.42
         KON8787 Dittrichová Petra         36.28 (16)               
         KON8277 Ebnerová Eva              46.05 (26)     82.33 (22)
         KON7852 Otrubová Johana           42.06 (19)    124.39 (21)

22. PGP 2  SK Praga                                      126.49   +31.52
         PGP9751 Slavíková Silvie          42.13 (23)               
         PGP9055 Bialožytová Tereza        44.15 (24)     86.28 (24)
         PGP9650 Kožinová Zuzana           40.21 (17)    126.49 (22)

23. ZBM 4  SK Žabovřesky Brno                            128.01   +33.04
         ZBM7454 Bukovacová Alena          46.21 (26)               
         ZBM8951 Mádlová Věra              37.43 (12)     84.04 (23)
         ZBM8954 Hendrychová Zuzana        43.57 (20)    128.01 (23)

24. TZL 1  SKOB Zlín                                     130.21   +35.24
         TZL9252 Krejčíková Marie          49.21 (29)               
         TZL9754 Chovancová Zuzana         42.42 (22)     92.03 (25)
         TZL9753 Kavánková Iva             38.18 (14)    130.21 (24)

25. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     134.48   +39.51
         OSN9696 Vališová Martina          43.48 (24)               
         OSN0055 Stoklasová Daniela        53.16 (28)     97.04 (28)
         OSN6955 Kamenická Lenka           37.44 (12)    134.48 (25)

26. ASU 2  Magnus Orienteering                           140.16   +45.19
         ASU9797 Horvátová Hana            47.31 (28)               
         ASU9695 Petrasová Zuzana          44.32 (25)     92.03 (25)
         ASU8282 Mesiarkinová Kamila       48.13 (26)    140.16 (26)

27. RBK 1  SK Radioklub Blansko                          151.31   +56.34
         RBK8151 Kozumplíková Alice        45.53 (25)               
         RBK9357 Šestáková Petra           51.04 (27)     96.57 (27)
         RBK9257 Moučková Andrea           54.34 (27)    151.31 (27)

28. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            157.53   +62.56
         KSU9799 Smrčková Dominika         46.31 (27)               
         KSU9559 Habigerová Radka          54.24 (29)    100.55 (29)
         KSU8691 Rajnošek Tereza           56.58 (28)    157.53 (28)

    LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                         DISK         
         LPU7667 Fenclová Marta            32.57 ( 1)               
         LPU9053 Knapová Jana              30.12 ( 1)     63.09 ( 1)
         LPU9457 Horová Pavla               DISK                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 05.06.2016 12:02
04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
H105      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             117.38         
         TBM7701 Ehl Jiří                  45.37 ( 2)               
         TBM7327 Štěpánek Martin           36.06 ( 1)     81.43 ( 1)
         TBM7835 Čech Radovan              35.55 ( 1)    117.38 ( 1)

2. KAM 1  OK Kamenice                                   144.38   +27.00
         KAM6700 Škvor Martin              43.27 ( 1)               
         KAM6600 Valášek Petr              42.00 ( 2)     85.27 ( 2)
         KAM7700 Jedlička Adam             59.11 ( 5)    144.38 ( 2)

3. CHT 1  OOB SK Chrast                                 166.50   +49.12
         CHT7500 Klvaňa Milan              53.42 ( 4)               
         CHT7001 Vacek František           63.19 ( 4)    117.01 ( 3)
         CHT7901 Korecký Miroslav          49.49 ( 3)    166.50 ( 3)

4. TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              177.17   +59.39
         TJN7500 Balogh Jan                62.04 ( 5)               
         TJN7513 Štembera Jan              61.14 ( 3)    123.18 ( 4)
         TJN7000 Rydl Jiří                 53.59 ( 4)    177.17 ( 4)

5. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            229.17  +111.39
         ZBM6700 Coufal Svatoš             72.09 ( 6)               
         ZBM7704 Rotek Pavel               67.27 ( 5)    139.36 ( 5)
         ZBM7606 Šafek Jiří                89.41 ( 6)    229.17 ( 5)

   VSP 1  USK Praha                                       DISK         
         VSP7310 Průša Michal              46.11 ( 3)               
         VSP7401 Zakouřil Václav            DISK                    
         VSP7000 Bořánek Petr              45.58 ( 2)               

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 05.06.2016 12:02
04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
H12      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. JMO 1  Jihomoravská oblast                            64.40         
         JMO0401 Doušek Tomáš              22.40 ( 2)               
         JMO0404 Ehl Ondřej                22.18 ( 1)     44.58 ( 1)
         JMO0411 Milán Jakub               19.42 ( 1)     64.40 ( 1)

 2. POB 1  Pražská oblast                                 73.14   + 8.34
         VSP0400 Zakouřil Matyáš           25.28 ( 5)               
         TAP0400 Tůma Šimon                24.06 ( 3)     49.34 ( 2)
         VSP0406 Průša Dominik             23.40 ( 5)     73.14 ( 2)

 3. JEO 1  Ještědská oblast                               76.43   +12.03
         JEO0502 Bednařík Vilém            31.13 (20)               
         JEO0403 Zabořil Ondřej            23.42 ( 2)     54.55 ( 8)
         JEO0400 Tkáč Matěj                21.48 ( 2)     76.43 ( 3)

 4. JMO 2  Jihomoravská oblast                            77.49   +13.09
         JMO0406 Gryc Ondřej               23.46 ( 3)               
         JMO0501 Bukovác Filip             26.29 ( 5)     50.15 ( 3)
         JMO0505 Zřídkaveselý Adam         27.34 ( 7)     77.49 ( 4)

 5. VCO 1  Východočeská oblast                            80.24   +15.44
         HOR0400 Kolář Šimon               27.33 (10)               
         LPU0405 Štichhauer Daniel         28.20 ( 9)     55.53 (10)
         PHK0400 Neumann Matěj             24.31 ( 6)     80.24 ( 5)

 6. VYS 1  Oblast Vysočina                                82.36   +17.56
         SJI0401 Orany Vojtěch             27.57 (16)               
         TTR0501 Prášil Tomáš              26.26 ( 4)     54.23 ( 6)
         RUZ0400 Gregor Jáchym             28.13 ( 9)     82.36 ( 6)

 7. ZCO 1  Západočeská oblast                             83.14   +18.34
         ZCO0500 Kurz Ondřej               21.54 ( 1)               
         ZCO0502 Janoch Samuel             28.40 (10)     50.34 ( 4)
         ZCO0400 Štěrba Marek              32.40 (15)     83.14 ( 7)

 8. VCO 2  Východočeská oblast                            84.05   +19.25
         LPU0401 Haas Filip                25.42 ( 8)               
         NPA0406 Typlt Tomáš               30.15 (13)     55.57 (11)
         SHK0403 Dohnálek Tomáš            28.08 ( 8)     84.05 ( 8)

 9. VAL 1  Valašská oblast                                84.52   +20.12
         TZL0502 Pekárek Tobias            25.32 ( 6)               
         TZL0404 Novosad Pavel             27.07 ( 7)     52.39 ( 5)
         TZL0403 Hustý Adam                32.13 (13)     84.52 ( 9)

10. HAN 1  Hanácká oblast                                 86.19   +21.39
         KSU0606 Štábl Patrik              27.45 (13)               
         KON0404 Beneš Jindřich            35.46 (20)     63.31 (16)
         KSU0401 Štábl Adam                22.48 ( 3)     86.19 (10)

11. STC 1  Středočeská oblast                             87.12   +22.32
         STC0401 Jedlička Jakub            27.52 (15)               
         STC0500 Jíra Filip                36.29 (22)     64.21 (17)
         STC0402 Gajda Martin              22.51 ( 4)     87.12 (11)

12. ZCO 2  Západočeská oblast                             88.27   +23.47
         ZCO0501 Hasman Jakub              27.40 (11)               
         ZCO0503 Černý Jonáš               27.50 ( 8)     55.30 ( 9)
         ZCO0506 Stehlík Šimon             32.57 (16)     88.27 (12)

13. MSK 1  Moravskoslezský kraj                           93.35   +28.55
         TRI0502 Bíčánek Jan               25.22 ( 4)               
         TRI0400 Kovařík Tomáš             33.12 (17)     58.34 (12)
         TRI0401 Mrózek Pawel              35.01 (19)     93.35 (13)

14. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                              93.53   +29.13
         TBM0607 Štěpánek Jan              25.33 ( 7)               
         TBM0717 Ptáček Jonáš              36.28 (21)     62.01 (14)
         TBM0621 Vedra Tobiáš              31.52 (12)     93.53 (14)

15. HAN 2  Hanácká oblast                                 94.39   +29.59
         PLU0501 Otruba František          34.35 (25)               
         STE0404 Janků Martin              29.51 (12)     64.26 (18)
         PLU0500 Černoch Martin            30.13 (11)     94.39 (15)

16. POB 2  Pražská oblast                                 98.32   +33.52
         PGP0401 Čtrnáct František         28.26 (17)               
         VSP0701 Štrait Vilém              33.07 (16)     61.33 (13)
         VSP0407 Hejna Igor                36.59 (21)     98.32 (16)

17. HAN 3  Hanácká oblast                                 99.59   +35.19
         AOP0500 Krček Jan                 28.45 (18)               
         ASU0448 Štoudek Martin            34.02 (19)     62.47 (15)
         KSU0403 Šperlich Jan              37.12 (22)     99.59 (17)

18. JMO 4  Jihomoravská oblast                           104.43   +40.03
         JMO0410 Marek Vojtěch             39.45 (27)               
         JMO0604 Urbánek Tomáš             31.00 (14)     70.45 (21)
         JMO0409 Štěrbák Josef             33.58 (17)    104.43 (18)

19. JEO 2  Ještědská oblast                              104.56   +40.16
         JEO0600 Dejnožka Martin           33.03 (24)               
         JEO0601 Míka Albert               39.35 (23)     72.38 (22)
         JEO0602 Mairich Filip             32.18 (14)    104.56 (19)

20. ZCO 3  Západočeská oblast                            106.51   +42.11
         ZCO0600 Svoboda Antonín           43.37 (28)               
         ZCO0401 Donda Jiří                29.11 (11)     72.48 (23)
         ZCO0700 Janoch Mikuláš            34.03 (18)    106.51 (20)

21. JEO 3  Ještědská oblast                              106.54   +42.14
         JEO0402 Haslinger Leopold         31.24 (23)               
         JEO0401 Pokorný Jan               33.21 (18)     64.45 (19)
         JEO0700 Podrábský Ctibor          42.09 (25)    106.54 (21)

22. VYS 2  Oblast Vysočina                               107.02   +42.22
         SJI0500 Vítek Matěj               27.49 (14)               
         TTR0401 Cícha Václav              40.03 (24)     67.52 (20)
         CHT0401 Hybeš Michal              39.10 (23)    107.02 (22)

23. TBM 2  KOS TJ Tesla Brno                             110.18   +45.38
         TBM0710 Schwab Filip              31.19 (22)               
         TBM0629 Mudrák Daniel             42.25 (25)     73.44 (25)
         TBM0611 Čech Radan                36.34 (20)    110.18 (23)

24. POB 3  Pražská oblast                                117.47   +53.07
         VSP0405 Baldrian Tomáš            28.47 (19)               
         PGP0404 Janas Adam                44.08 (26)     72.55 (24)
         VSP0408 Hejna Viktor              44.52 (26)    117.47 (24)

25. JMO 5  Jihomoravská oblast                           129.44   +65.04
         JMO0602 Koča Vojtěch              31.15 (21)               
         JMO0509 Baše Matěj                46.17 (28)     77.32 (26)
         JMO0510 Kraus Tobiáš              52.12 (27)    129.44 (25)

26. JMO 3  Jihomoravská oblast                           135.02   +70.22
         JMO0400 Rada Štěpán               36.10 (26)               
         JMO0512 Kasza Tomáš               46.14 (27)     82.24 (27)
         JMO0407 Chalabala Šimon           52.38 (28)    135.02 (26)

    TBM 3  KOS TJ Tesla Brno                               DISK         
         TBM0707 Urválek Jan               25.45 ( 9)               
         TBM0508 Ševčík Daniel              DISK                    
         TBM0800 Denemarek Max             40.52 (24)               

    MSK 2  Moravskoslezský kraj                            DISK         
         TRI0506 Kirschner Damian           DISK                    
         TRI0503 Damek Ondřej              31.21 (15)               
         BFM0601 Bjolek Jan                29.50 (10)               

    VCO 3  Východočeská oblast                             DISK         
         SRK0504 Šeps Daniel               27.42 (12)               
         NPA0402 Choutka Matěj             26.46 ( 6)     54.28 ( 7)
         NPA0404 Novák Stanislav            DISK                    

    JEO 4  Ještědská oblast                               Limit         
         JEO0500 Pěnička Jan               64.25 (29)               
         JEO0501 Saur Filip                 DISK                    
         JEO                               Limit                    

MS  MSK 3  Moravskoslezský kraj                          147.00   +82.20
         TRI0501 Sikora Matěj              30.39                    
         KRN0353 Švihelová Viktorie        40.30          71.09     
         VTA0353 Přílepková Jana           75.51         147.00     

MS  VAL 2  Valašská oblast                               111.53   +47.13
         TZL0400 Šemnický Jakub            37.17                    
         TZL0252 Tichá Julie               34.05          71.22     
         TZL0503 Němec Filip               40.31         111.53     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 05.06.2016 12:02
04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
H135      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       107.48         
         LPU7304 Haas Karel                38.43 ( 4)               
         LPU6901 Fencl Petr                26.18 ( 1)     65.01 ( 2)
         LPU6401 Kaplan Jan                42.47 ( 1)    107.48 ( 1)

 2. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            110.59   + 3.11
         BOR6302 Krejčí Jaroslav           37.47 ( 2)               
         BOR6600 Karvánek Petr             28.23 ( 3)     66.10 ( 3)
         BOR6003 Dikoš Pavel               44.49 ( 2)    110.59 ( 2)

 3. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     124.45   +16.57
         OSN7502 Dvořáček Jiří             38.42 ( 3)               
         OSN7209 Nechanický Pavel          32.18 ( 4)     71.00 ( 4)
         OSN6005 Wurzel Břetislav          53.45 ( 6)    124.45 ( 3)

 4. PGP 1  SK Praga                                      124.48   +17.00
         PGP7203 Baldrian Petr             43.40 ( 7)               
         PGP7507 Hřivna Štěpán             35.03 ( 5)     78.43 ( 5)
         PGP6000 Kožina Petr               46.05 ( 3)    124.48 ( 4)

 5. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           131.57   +24.09
         STE7100 Smolka Martin             40.33 ( 5)               
         STE7200 Silnoušek Jiří            44.52 ( 8)     85.25 ( 7)
         STE6501 Skyva Petr                46.32 ( 4)    131.57 ( 5)

 6. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             132.12   +24.24
         TBM6900 Mudrák Pavel              37.42 ( 1)               
         TBM7013 Dvořáček Petr             26.48 ( 2)     64.30 ( 1)
         TBM6747 Horký Tomáš               67.42 ( 8)    132.12 ( 6)

 7. PBM 1  TJ Spartak 1. Brněnská                        137.09   +29.21
         PBM7301 Kheil Radim               41.27 ( 6)               
         PBM5303 Robotka Libor             41.17 ( 7)     82.44 ( 6)
         PBM7401 Pospíšil Jiří             54.25 ( 7)    137.09 ( 7)

 8. BZR 1  Bratrstvo Ždárských vrchů                     145.54   +38.06
         BZR6951 Čechová Zuzana            54.07 ( 8)               
         BZR8000 Choutka Jaroslav          40.54 ( 6)     95.01 ( 8)
         BZR6301 Rajnošek Zdeněk           50.53 ( 5)    145.54 ( 8)

MS  VPM 1  KOS Slavia VŠ Plzeň                           129.08   +21.20
         VPM6301 Kurz Zdeněk               43.57                    
         KSH7001 Šustr Pavel               36.34          80.31     
         VPM6601 Richtr Aleš               48.37         129.08     

MS  KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk             Limit         
         KSU7849 Růžička Lukáš             50.10                    
         KSU7501 Štábl Roman               40.47          90.57     
         KSU9043 Vozda Vojtěch             Limit                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 05.06.2016 12:02
04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
H14      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. ZCO 1  Západočeská oblast                             81.21         
         ZCO0301 Šauli Filip               29.26 ( 5)               
         ZCO0202 Kurz Šimon                27.23 ( 1)     56.49 ( 2)
         ZCO0200 Richtr Lukáš              24.32 ( 1)     81.21 ( 1)

 2. HAN 1  Hanácká oblast                                 85.59   + 4.38
         STE0204 Světnický František       29.13 ( 3)               
         STE0202 Lukašák Šimon             29.56 ( 4)     59.09 ( 3)
         AOP0201 Kostka Jiří               26.50 ( 2)     85.59 ( 2)

 3. VYS 1  Oblast Vysočina                                90.05   + 8.44
         OSN0200 Nechanický Jan            24.25 ( 1)               
         SJH0301 Hojný Jáchym              36.07 (11)     60.32 ( 5)
         OSN0201 Mareček Šimon             29.33 ( 3)     90.05 ( 3)

 4. VCO 1  Východočeská oblast                            90.29   + 9.08
         LPU0309 Waněk Hubert              29.15 ( 4)               
         STH0202 Štefan Vít                31.14 ( 7)     60.29 ( 4)
         HOR0201 Rücker Jan                30.00 ( 5)     90.29 ( 4)

 5. JEO 1  Ještědská oblast                               92.04   +10.43
         JEO0300 Vitebský Lukáš            31.45 ( 7)               
         JEO0303 Dejnožka Vojtěch          29.52 ( 3)     61.37 ( 6)
         JEO0201 Synek Petr                30.27 ( 7)     92.04 ( 5)

 6. POB 1  Pražská oblast                                 93.51   +12.30
         PGP0300 Kožina Štěpán             33.18 ( 9)               
         EKP0200 Bolehovský Michal         30.27 ( 5)     63.45 ( 7)
         PGP0305 Hřivna Jakub              30.06 ( 6)     93.51 ( 6)

 7. VCO 2  Východočeská oblast                            96.44   +15.23
         SJC0202 Tuma Matěj                35.16 (13)               
         LPU0203 Pipek Ondřej              30.49 ( 6)     66.05 ( 8)
         LPU0209 Macek Ondřej              30.39 ( 8)     96.44 ( 7)

 8. ZCO 2  Západočeská oblast                            102.07   +20.46
         ZCO0300 Tokár Radim               28.36 ( 2)               
         ZCO0302 Oncirk Jan                28.03 ( 2)     56.39 ( 1)
         ZCO0204 Kovář Ondřej              45.28 (19)    102.07 ( 8)

 9. STC 1  Středočeská oblast                            103.42   +22.21
         STC0300 Kovařík Tomáš             34.17 (11)               
         STC0304 Škácha Vít                32.57 ( 8)     67.14 ( 9)
         STC0302 Sedláček Jaroslav         36.28 (11)    103.42 ( 9)

10. HAN 2  Hanácká oblast                                108.53   +27.32
         AOP0302 Čech Vít                  41.29 (19)               
         STE0207 Svoboda Radek             34.18 ( 9)     75.47 (12)
         AOP0301 Valík Adam                33.06 (10)    108.53 (10)

11. JMO 1  Jihomoravská oblast                           109.09   +27.48
         JMO0307 Palát Tomáš               39.18 (15)               
         JMO0301 Lička Adam                37.25 (13)     76.43 (14)
         JMO0200 Coufal Jáchym             32.26 ( 9)    109.09 (11)

12. VAL 1  Valašská oblast                               111.19   +29.58
         TZL0203 Kundrata Jan              44.29 (21)               
         TZL0202 Bartík Filip              36.53 (12)     81.22 (18)
         TZL0201 Chovanec Václav           29.57 ( 4)    111.19 (12)

13. MSK 1  Moravskoslezský kraj                          114.09   +32.48
         TRI0200 Haltof Marek              33.14 ( 8)               
         TRI0301 Bialožyt Marek            42.58 (18)     76.12 (13)
         BFM0305 Bjolek Michal             37.57 (13)    114.09 (13)

14. JMO 2  Jihomoravská oblast                           117.01   +35.40
         JMO0305 Musil Štěpán              33.21 (10)               
         JMO0302 Urbánek Adam              40.14 (16)     73.35 (11)
         JMO0304 Kraus Jakub               43.26 (17)    117.01 (14)

15. JEO 2  Ještědská oblast                              119.30   +38.09
         JEO0202 Bradáč David              36.08 (14)               
         JEO0305 Lesák Ondřej              45.02 (19)     81.10 (17)
         JEO0304 Řehoř Vojta               38.20 (14)    119.30 (15)

16. VCO 3  Východočeská oblast                           122.15   +40.54
         VRL0301 Štregl Matyáš             34.35 (12)               
         SRK0300 Flegl Martin              37.44 (14)     72.19 (10)
         SRK0202 Šabata Radek              49.56 (21)    122.15 (16)

17. MSK 2  Moravskoslezský kraj                          124.48   +43.27
         VRB0313 Peňáz Radek               43.37 (20)               
         VRB0303 Peňáz Vojtěch             35.39 (10)     79.16 (15)
         AOV0301 Mielec Radomír            45.32 (20)    124.48 (17)

18. HAN 3  Hanácká oblast                                125.34   +44.13
         KSU0306 Stryk Štěpán              40.04 (17)               
         STE0208 Doležal Matyáš            47.42 (20)     87.46 (19)
         KSU0201 Hecl František            37.48 (12)    125.34 (18)

19. POB 2  Pražská oblast                                125.36   +44.15
         PGP0204 Kolský Pavel              40.18 (18)               
         PGP0304 Kolář Matyáš              40.10 (15)     80.28 (16)
         STC0400 Bejvl Marek               45.08 (18)    125.36 (19)

20. ZCO 3  Západočeská oblast                            135.03   +53.42
         ZCO0208 Lill Petr                 52.00 (24)               
         ZCO0201 Hejduk Zdeněk             41.41 (17)     93.41 (21)
         ZCO0304 Kohoutek Oldřich          41.22 (15)    135.03 (20)

21. ZCO 4  Západočeská oblast                            146.00   +64.39
         ZCO0209 Spěváček Vojtěch          39.47 (16)               
         ZCO0203 Šustr Antonín             51.15 (21)     91.02 (20)
         ZCO0305 Milota Břetislav          54.58 (22)    146.00 (21)

22. VYS 3  Oblast Vysočina                               170.27   +89.06
         SJI0200 Tkáč Juraj                44.41 (22)               
         RUZ0301 Jelínek Kryštof           55.07 (22)     99.48 (22)
         OSN0202 Močuba Václav Josef       70.39 (24)    170.27 (22)

    STC 2  Středočeská oblast                              DISK         
         STC0301 Chaloupka Viktor          30.33 ( 6)               
         STC0201 Hankovec Hugo              DISK                    
         STC0303 Kyral Maxmilián           55.56 (23)               

    JCO 1  Jihočeská oblast                                DISK         
         VTA0201 Lukeš Prokop               DISK                    
         VTA0401 Žalud Jan                 58.57 (23)               
         VTA0258 Aujezdecká Magdaléna       DISK                    

    VYS 2  Oblast Vysočina                                 DISK         
         SJI0301 Venhoda Matěj             51.07 (23)               
         TTR0201 Palát Bohuslav             DISK                    
         PZR0202 Kopecký Jan               42.40 (16)               

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 05.06.2016 12:02
04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
H165      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. SJI 1  OK Jihlava                                    122.11         
         SJI6002 Kopecký Zdeněk            45.35 ( 3)               
         SJI6301 Petráček Aleš             36.41 ( 1)     82.16 ( 1)
         SJI5901 Zeman Jaroslav            39.55 ( 2)    122.11 ( 1)

2. MLA 1  MLOK Mariánské Lázně                          126.49   + 4.38
         MLA6901 Černý Libor               45.15 ( 2)               
         MLA4401 Fišák Jan                 49.10 ( 2)     94.25 ( 3)
         MLA5801 Milota Josef              32.24 ( 1)    126.49 ( 2)

3. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         137.22   +15.11
         SJH7001 Beneš Jan                 35.35 ( 1)               
         SJH4201 Gřunděl Ivan              56.41 ( 3)     92.16 ( 2)
         SJH6901 Kubičko Petr              45.06 ( 3)    137.22 ( 3)

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 05.06.2016 12:02
04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
H18      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                             93.47         
         ZBM9907 Dekrét Jakub              30.03 ( 3)               
         ZBM9901 Hlaváč Ondřej             32.49 ( 3)     62.52 ( 3)
         ZBM9801 Hirš Otakar               30.55 ( 2)     93.47 ( 1)

 2. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                       94.52   + 1.05
         LCE9803 Černocký Libor            32.37 ( 7)               
         LCE9801 Sýkora Vojtěch            28.16 ( 1)     60.53 ( 2)
         LCE9911 Vopařil Jan               33.59 ( 5)     94.52 ( 2)

 3. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                           97.20   + 3.33
         PHK9805 Vandas Daniel             29.15 ( 1)               
         VRL9802 Starý Ondra               31.37 ( 2)     60.52 ( 1)
         PHK9901 Kavalír Jáchym            36.28 (14)     97.20 ( 3)

 4. JPV 1  Oddíl OS SK Prostějov                         100.14   + 6.27
         JPV9911 Chupek Jakub              30.04 ( 4)               
         JPV9824 Kočí Josef                36.10 ( 8)     66.14 ( 4)
         JPV9807 Vystavěl Ondřej           34.00 ( 6)    100.14 ( 4)

 5. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       100.48   + 7.01
         LPU0002 Roudný Martin             32.34 ( 6)               
         LPU9902 Fencl Jonáš               35.26 ( 5)     68.00 ( 5)
         LPU0008 Rusin Jan                 32.48 ( 4)    100.48 ( 5)

 6. LLI 1  TJ Loko Liberec                               104.01   +10.14
         LLI9802 Melichar Vojtěch          37.02 (13)               
         LLI0001 Melichar Petr             37.37 (11)     74.39 (11)
         LTP9802 Matějka Lukáš             29.22 ( 1)    104.01 ( 6)

 7. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      107.45   +13.58
         SHK9801 Gebrt Jan                 32.29 ( 5)               
         SHK9802 Hájek Jakub               41.02 (21)     73.31 (10)
         SHK9803 Pek Daniel                34.14 ( 7)    107.45 ( 7)

 8. KAM 1  OK Kamenice                                   107.59   +14.12
         KAM0105 Gajda Jan                 37.01 (12)               
         KAM9900 Škvor Ota                 35.46 ( 7)     72.47 ( 8)
         KAM9803 Hausenblas Šimon          35.12 ( 9)    107.59 ( 8)

 9. PGP 1  SK Praga                                      112.05   +18.18
         PGP9809 Bartoš Vojtěch            36.25 (11)               
         PGP0104 Siegl Matyáš              39.30 (17)     75.55 (15)
         DKP9801 Semerád Antonín           36.10 (12)    112.05 ( 9)

10. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 112.15   +18.28
         DOK0001 Synek Antonín             38.52 (19)               
         TUR9904 Thoř Tomáš                37.00 ( 9)     75.52 (14)
         TUR9901 Karatsiolis Kryštof       36.23 (13)    112.15 (10)

11. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            112.27   +18.40
         BOR9805 Kašpar Ludvík             42.33 (25)               
         BOR0001 Pavlovec Dan              37.15 (10)     79.48 (17)
         DOK9800 Koštejn Vít               32.39 ( 3)    112.27 (11)

12. PGP 2  SK Praga                                      115.41   +21.54
         PGP9808 Novák Aleš                39.03 (21)               
         PGP9804 Hasal Martin              41.45 (22)     80.48 (18)
         PGP0101 Janovský Tomáš            34.53 ( 8)    115.41 (12)

13. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  115.53   +22.06
         TRI9801 Cienciala Jan             40.08 (24)               
         TRI0002 Filipek Sebastian         35.34 ( 6)     75.42 (13)
         TRI9902 Holesz Sebastian          40.11 (16)    115.53 (13)

14. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          115.54   +22.07
         PHK0101 Metelka Ondřej            34.16 ( 9)               
         PHK9800 Bendák Jan                35.21 ( 4)     69.37 ( 6)
         PHK0001 Samek Tomáš               46.17 (23)    115.54 (14)

15. CHC 1  K.O.B. Choceň                                 117.14   +23.27
         CHC9901 Křivda Tomáš              29.46 ( 2)               
         CHC0101 Švadlena Michal           40.36 (19)     70.22 ( 7)
         CHC9951 Semrádová Jana            46.52 (26)    117.14 (15)

16. KAM 2  OK Kamenice                                   117.19   +23.32
         KAM9802 Jíra Tomáš                33.45 ( 8)               
         KAM0100 Valášek Václav            39.44 (18)     73.29 ( 9)
         KAM0104 Blaha Petr                43.50 (19)    117.19 (16)

17. KSU 2  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            117.24   +23.37
         KSU9906 Müller Jonáš              38.20 (15)               
         KSU9900 Gedeon Dominik            43.50 (24)     82.10 (20)
         KSU9909 Šrámek Ondřej             35.14 (10)    117.24 (17)

18. TZL 1  SKOB Zlín                                     117.25   +23.38
         TZL9801 Šiška Petr                36.13 (10)               
         TZL0001 Podmolík Jonáš            39.23 (15)     75.36 (12)
         TZL9901 Láznička Václav           41.49 (18)    117.25 (18)

19. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       119.51   +26.04
         LPU9802 Žák Jan                   39.57 (23)               
         LPU0010 Volák Ondřej              44.18 (25)     84.15 (23)
         LPU0001 Roudný Václav             35.36 (11)    119.51 (19)

20. TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              124.35   +30.48
         TJN9801 Novák Filip               39.03 (21)               
         TJN9901 Novotný Marek             38.38 (13)     77.41 (16)
         TJN0105 Budský Ondřej             46.54 (27)    124.35 (20)

21. JPV 2  Oddíl OS SK Prostějov                         126.35   +32.48
         JPV9915 Kašpar Petr               38.47 (17)               
         ZPV0001 Karásek Adam              48.44 (31)     87.31 (27)
         JPV9800 Hubáček Filip             39.04 (15)    126.35 (21)

22. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov n.Kn.                    126.54   +33.07
         SRK9904 Šabata Milan              38.10 (14)               
         SRK0103 Paleček Ondřej            44.39 (26)     82.49 (21)
         SRK9802 Locker Tomáš              44.05 (20)    126.54 (22)

23. TJN 2  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              129.16   +35.29
         TJN0006 Nagy Josef                38.51 (18)               
         TJN0106 Adamec Martin             48.38 (30)     87.29 (26)
         TJN9802 Michek David              41.47 (17)    129.16 (23)

24. TAP 1  KOB TRETRA Praha                              133.31   +39.44
         TAP9805 Ransdorf Jakub            45.48 (27)               
         TAP0100 Měšťan Ondřej             38.13 (12)     84.01 (22)
         TAP0001 Dědek Matěj               49.30 (28)    133.31 (24)

25. SJI 1  OK Jihlava                                    136.53   +43.06
         SJI9902 Šenkýř Matěj              38.39 (16)               
         SJI0001 Čech Petr                 45.37 (27)     84.16 (24)
         PZR0102 Poláček Tomáš             52.37 (29)    136.53 (25)

26. TRI 2  TJ TŽ Třinec                                  141.04   +47.17
         TRI0100 Tuharský Erik             46.30 (29)               
         TRI0101 Kovařík Martin            48.29 (29)     94.59 (31)
         MOV0004 Vavřík Tomáš              46.05 (22)    141.04 (26)

27. ABM 1  KOB Moira Brno                                141.29   +47.42
         ABM9919 Šnyrch Tomáš              54.00 (33)               
         ABM9901 Florián Vojtěch           40.54 (20)     94.54 (30)
         ABM0101 Adámek Filip              46.35 (24)    141.29 (27)

28. VSP 1  USK Praha                                     154.13   +60.26
         DKP0100 Klaška Martin             45.23 (26)               
         VSP0000 Semík Jakub               49.19 (32)     94.42 (29)
         VSP0101 Puchalský Jan             59.31 (30)    154.13 (28)

29. PGP 3  SK Praga                                      155.15   +61.28
         PGP0200 Janas Petr                46.32 (30)               
         PGP0105 Bartoš Václav             61.58 (35)    108.30 (33)
         FSP9801 Borovička Tomáš           46.45 (25)    155.15 (29)

30. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             155.22   +61.35
         TBM0103 Kligl Radim               45.49 (28)               
         TBM0111 Milán Tomáš               39.17 (14)     85.06 (25)
         TBM0105 Svoboda Martin            70.16 (32)    155.22 (30)

31. NEJ 1  TJ Jiskra Nejdek                              162.27   +68.40
         NEJ9800 Zieba Jakub               48.29 (31)               
         NEJ0101 Newiak Nick               46.12 (28)     94.41 (28)
         NEJ0002 Vecko Jan                 67.46 (31)    162.27 (31)

32. SJI 2  OK Jihlava                                    201.35  +107.48
         SJI9801 Foltýn Tomáš              60.50 (35)               
         SJI0101 Záboj Petr                50.56 (34)    111.46 (34)
         PZR0105 Kalas Tomáš               89.49 (33)    201.35 (32)

    KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk              DISK         
         KSU9908 Jílek Ondřej               DISK                    
         KSU0105 Šafář Martin              39.26 (16)               
         KSU0005 Matoušek Matěj             DISK                    

    SJC 1  Sportcentrum Jičín                              DISK         
         SJC0101 Zalaba Tomáš               DISK                    
         SJC0005 Semiginovský Šimon        62.36 (36)               
         SJC9802 Doležal Vít               44.50 (21)               

    TTR 1  OOB Třebíč                                      DISK         
         TTR0102 Cícha Matěj               59.25 (34)               
         TTR0101 Nešpor Jan                70.05 (37)    129.30 (35)
         TTR0151 Drábková Eliška            DISK                    

    LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                       Limit         
         LCE0111 Féder Medard              51.59 (32)               
         LCE0003 Bitto Maxim               50.02 (33)    102.01 (32)
         LCE0011 Panovec Kryštof           Limit                    

    ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                             Limit         
         ZBM9904 Král Jan                  39.00 (20)               
         ZBM9902 Komenda Jan               42.27 (23)     81.27 (19)
         ZBM                               Limit                    

MS  TBM 2  KOS TJ Tesla Brno                             190.42   +96.55
         TBM7377 Ehlová Pavla              57.17                    
         TBM7355 Ševčíková Pavla           50.54         108.11     
         TBM6801 Mika Ladislav             82.31         190.42     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 05.06.2016 12:02
04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
H180      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. TZL 2  SKOB Zlín                                     110.33         
         TZL6401 Vrubel Karel              37.09 ( 1)               
         TZL3613 Láznička Alois            44.43 ( 3)     81.52 ( 2)
         TZL6309 Láznička Robert           28.41 ( 1)    110.33 ( 1)

2. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             126.08   +15.35
         DKP4900 Stehno Pavel              37.30 ( 2)               
         DKP4300 Procházka Zdenko          55.12 ( 5)     92.42 ( 4)
         DKP6901 Kalousek Jiří             33.26 ( 2)    126.08 ( 2)

3. TZL 1  SKOB Zlín                                     127.59   +17.26
         TZL5102 Jelínek Vít               40.32 ( 3)               
         TZL4902 Jelínek Petr              31.59 ( 1)     72.31 ( 1)
         TZL4801 Šmakal Pavel              55.28 ( 5)    127.59 ( 3)

4. CHT 1  OOB SK Chrast                                 132.37   +22.04
         CHT5101 Zlesák Milan              49.24 ( 4)               
         CHT4802 Vítek Josef               41.40 ( 2)     91.04 ( 3)
         CHT5301 Matras Jaroslav           41.33 ( 3)    132.37 ( 4)

5. ADA 1  OOB Spartak Adamov                            162.18   +51.45
         ADA5506 Jelínek Roman             58.39 ( 5)               
         ADA5505 Věžník Antonín            50.40 ( 4)    109.19 ( 5)
         ADA5111 Truhlář Karel             52.59 ( 4)    162.18 ( 5)

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 05.06.2016 12:02
04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
H21      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          114.17         
         PHK7901 Losman Petr               41.46 (15)               
         PHK9101 Kubát Pavel               36.55 ( 2)     78.41 ( 2)
         PHK9200 Petržela Jan              35.36 ( 1)    114.17 ( 1)

 2. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            115.07   + 0.50
         ZBM9302 Brlica Pavel              39.34 ( 2)               
         ZBM8919 Hájek Daniel              36.25 ( 1)     75.59 ( 1)
         ZBM8841 Chromý Adam               39.08 ( 3)    115.07 ( 2)

 3. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       120.24   + 6.07
         LPU9036 Kamenický Matěj           40.45 ( 9)               
         LPU9005 Nožka Radek               40.41 ( 6)     81.26 ( 5)
         LPU9307 Kubelka Tomáš             38.58 ( 2)    120.24 ( 3)

 4. PGP 4  SK Praga                                      121.36   + 7.19
         PGP8610 Flašar Jan                39.25 ( 1)               
         PGP9702 Navrátil Šimon            40.42 ( 7)     80.07 ( 3)
         PGP8700 Sysel Ctibor              41.29 ( 8)    121.36 ( 4)

 5. SSU 1  SK Severka Šumperk                            122.02   + 7.45
         SSU8243 Král Václav               44.09 (32)               
         SSU8802 Poklop Martin             38.13 ( 3)     82.22 ( 6)
         SSU8841 Král Vojtěch              39.40 ( 6)    122.02 ( 5)

 6. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       123.02   + 8.45
         LPU8002 Udržal Tomáš              40.56 (12)               
         LPU9113 Procházka David           40.14 ( 4)     81.10 ( 4)
         LPU9301 Čermák Jan                41.52 ( 9)    123.02 ( 6)

 7. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      123.21   + 9.04
         LCE7602 Horyna Roman              42.07 (19)               
         LCE9601 Mudrák Štěpán             42.06 (12)     84.13 ( 9)
         LCE9501 Hubáček Jonáš             39.08 ( 3)    123.21 ( 7)

 8. ASU 1  Magnus Orienteering                           123.44   + 9.27
         ASU8808 Zbranek Roman             42.09 (20)               
         ASU9843 Sláma Dušan               41.48 (10)     83.57 ( 8)
         ASU9444 Minář Marek               39.47 ( 7)    123.44 ( 8)

 9. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            127.46   +13.29
         ZBM9103 Švirák Ondřej             47.28 (38)               
         ZBM9101 Zimmermann Štěpán         41.01 ( 8)     88.29 (18)
         ZBM9202 Mokrý Stanislav           39.17 ( 5)    127.46 ( 9)

10. SJC 1  Sportcentrum Jičín                            128.47   +14.30
         SJC8102 Mrázek Jan                40.36 ( 7)               
         SJC8703 Beneš Jan                 43.53 (18)     84.29 (10)
         SJC8702 Holas Štěpán              44.18 (19)    128.47 (10)

11. CHT 1  OOB SK Chrast                                 128.51   +14.34
         CHT8501 Drahokoupil Aleš          39.50 ( 4)               
         CHT8701 Krejsa Jan                46.19 (25)     86.09 (14)
         CHT8510 Kopáček Jan               42.42 (14)    128.51 (11)

12. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      129.59   +15.42
         SHK7601 Hepner David              41.04 (14)               
         SHK8702 Šmehlík Eduard            43.38 (16)     84.42 (11)
         SHK8901 Jirásek Michal            45.17 (22)    129.59 (12)

13. SJI 1  OK Jihlava                                    131.26   +17.09
         SJI9602 Vacek Vojtěch             47.58 (40)               
         SJI7313 Prášil Marek              40.39 ( 5)     88.37 (19)
         SJI9601 Čech Jan                  42.49 (15)    131.26 (13)

14. TZL 1  SKOB Zlín                                     131.55   +17.38
         TZL9206 Benroth Martin            42.24 (21)               
         TZL8508 Dlabaja Štěpán            42.31 (13)     84.55 (12)
         TZL8601 Polášek Jan               47.00 (27)    131.55 (14)

15. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            131.56   +17.39
         BOR9503 Pavlovec Jan              44.49 (33)               
         BOR9007 Kořínek Tomáš             44.34 (20)     89.23 (24)
         BOR9608 Burda Matěj               42.33 (12)    131.56 (15)

16. AOP 1  Orientační Běh Opava                          132.46   +18.29
         AOP9202 Navrátil Boris            40.22 ( 5)               
         AOP9301 Hadač Filip               49.04 (37)     89.26 (25)
         AOP9303 Schuster Marek            43.20 (17)    132.46 (16)

17. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          132.56   +18.39
         PHK8903 Müller Martin             43.26 (25)               
         PHK9001 Zelenka Tomáš             44.55 (21)     88.21 (17)
         PHK9104 Kamenický Jakub           44.35 (20)    132.56 (17)

18. TUR 2  OOB TJ Turnov                                 134.46   +20.29
         TUR7900 Šurgan Štefan             44.06 (31)               
         TUR9701 Wolf Filip                43.40 (17)     87.46 (16)
         TUR8401 Váňa Martin               47.00 (27)    134.46 (18)

19. LPM 1  OK Lokomotiva Plzeň                           134.52   +20.35
         LPM9502 Valeš Jiří                40.28 ( 6)               
         LPM9202 Kolovský František        43.23 (14)     83.51 ( 7)
         LPM7903 Stehlík Petr              51.01 (35)    134.52 (19)

20. PGP 2  SK Praga                                      135.12   +20.55
         PGP9002 Procházka Pavel           41.49 (16)               
         PGP7506 Pokorný Ondřej            49.25 (38)     91.14 (29)
         PGP6401 Janovský Tomáš            43.58 (18)    135.12 (20)

21. ZBM 3  SK Žabovřesky Brno                            135.19   +21.02
         ZBM7605 Bukovac Maroš             43.27 (27)               
         ZBM9515 Hruška Jakub              45.28 (23)     88.55 (22)
         ZBM8928 Zimmermann Jakub          46.24 (25)    135.19 (21)

22. ASU 2  Magnus Orienteering                           135.31   +21.14
         ASU8304 Khýn Vítězslav            43.42 (28)               
         ASU9447 Horvát Petr               44.56 (22)     88.38 (20)
         ASU9348 Mušínský Tomáš            46.53 (26)    135.31 (22)

23. TZL 2  SKOB Zlín                                     136.10   +21.53
         TZL9701 Podmolík Josef            45.47 (36)               
         TZL9703 Mikel David               47.05 (27)     92.52 (31)
         TZL9003 Kolárik Jan               43.18 (16)    136.10 (23)

24. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 136.37   +22.20
         TUR8900 Schulhof Jan              51.58 (47)               
         TUR9502 Horák Patrik              42.04 (11)     94.02 (34)
         TUR8700 Luštický Martin           42.35 (13)    136.37 (24)

25. TZL 3  SKOB Zlín                                     136.41   +22.24
         TZL7007 Pekárek Evžen             45.21 (34)               
         TZL6808 Šidla Jan                 43.35 (15)     88.56 (23)
         TZL6915 Podmolík Tomáš            47.45 (31)    136.41 (25)

26. CHC 1  K.O.B. Choceň                                 137.59   +23.42
         CHC8801 Grundman Vojtěch          42.35 (23)               
         CHC8502 Pešek Ondřej              46.11 (24)     88.46 (21)
         CHC7502 Švadlena Pavel            49.13 (32)    137.59 (26)

27. SHK 2  OK Slavia Hradec Králové                      138.07   +23.50
         SHK9403 Remeš Petr                42.43 (24)               
         SHK9701 Netuka Vojtěch            49.41 (39)     92.24 (30)
         SHK7911 Weiner Jakub              45.43 (23)    138.07 (27)

28. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  138.21   +24.04
         TRI9301 Argaláš Michal            41.57 (18)               
         TRI9601 Walach Ondřej             53.54 (46)     95.51 (40)
         TRI9103 Kantor Ondřej             42.30 (11)    138.21 (28)

29. ZBM 5  SK Žabovřesky Brno                            140.02   +25.45
         ZBM8101 Bukovac Palo              39.37 ( 3)               
         ZBM8707 Bialožyt Michal           47.09 (28)     86.46 (15)
         ZBM6708 Přikryl Petr              53.16 (41)    140.02 (29)

30. PGP 3  SK Praga                                      140.35   +26.18
         PGP8206 Procházka Jan             40.52 (11)               
         PGP9601 Landovský Jakub           44.28 (19)     85.20 (13)
         PGP9503 Veselý Jakub              55.15 (43)    140.35 (30)

31. PHK 3  OK 99 Hradec Králové                          141.32   +27.15
         PHK8802 Panchártek Jan            46.53 (37)               
         PHK8900 Šabatka Zdeněk            48.30 (32)     95.23 (37)
         PHK9601 Mašata Matěj              46.09 (24)    141.32 (31)

32. EKP 1  VŠTJ Ekonom Praha                             141.34   +27.17
         EKP7414 Ondráček Radim            44.02 (30)               
         EKP8211 Kalina Miroslav           50.10 (42)     94.12 (36)
         EKP8310 Pidrman Milan             47.22 (29)    141.34 (32)

33. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             141.42   +27.25
         DKP7701 Kolín Jan                 41.49 (16)               
         DKP8717 Pospíšil Ondřej           49.01 (36)     90.50 (27)
         DKP9301 Klaška Pavel              50.52 (34)    141.42 (33)

34. TAP 1  KOB TRETRA Praha                              141.44   +27.27
         TAP8511 Makovský Jakub            43.26 (25)               
         TAP9702 Vlášek Jakub              50.44 (44)     94.10 (35)
         TAP8610 Zajíc Vítězslav           47.34 (30)    141.44 (34)

35. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           141.59   +27.42
         STE9202 Doležel Ondřej            40.50 (10)               
         STE9411 Skoupý Jan                50.00 (41)     90.50 (27)
         STE5809 Václavek Tomáš            51.09 (37)    141.59 (35)

36. ZBM 4  SK Žabovřesky Brno                            144.11   +29.54
         ZBM9104 Kazda Adam                45.36 (35)               
         ZBM9711 Kelbl Vladimír            48.23 (31)     93.59 (33)
         ZBM8511 Drábek Jan                50.12 (33)    144.11 (36)

37. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            144.34   +30.17
         KSU9902 Jílek Jakub               51.50 (46)               
         KSU7410 Tomanek Daniel            48.06 (30)     99.56 (44)
         KSU8506 Rajnošek Zdeněk           44.38 (21)    144.34 (37)

38. LPU 3  OK Lokomotiva Pardubice                       144.48   +30.31
         LPU9001 Hovorka Lukáš             42.26 (22)               
         LPU9502 Deml Tomáš                50.40 (43)     93.06 (32)
         LPU9611 Jurica Jan                51.42 (38)    144.48 (38)

39. SJC 2  Sportcentrum Jičín                            147.17   +33.00
         SJC9703 Zikmund Zdeněk            47.31 (39)               
         SJC7531 Tomeš Petr                48.39 (34)     96.10 (41)
         SJC9603 Zlámal David              51.07 (36)    147.17 (39)

40. CHC 2  K.O.B. Choceň                                 148.23   +34.06
         CHC9501 Křivda Martin             49.09 (44)               
         CHC9701 Semrád Ladislav           46.22 (26)     95.31 (38)
         CHC8603 Pátek Michal              52.52 (40)    148.23 (40)

41. SHK 3  OK Slavia Hradec Králové                      150.00   +35.43
         SHK8406 Komanec Václav            41.02 (13)               
         SHK7905 Svoboda Lukáš             48.33 (33)     89.35 (26)
         SHK8200 Souček Tomáš              60.25 (47)    150.00 (41)

42. ABM 1  KOB Moira Brno                                155.09   +40.52
         ABM9410 Mokrý Ondřej              49.03 (43)               
         ABM7415 Palát Petr                49.00 (35)     98.03 (42)
         ABM9211 Novotný Ondřej            57.06 (45)    155.09 (42)

43. PHK 4  OK 99 Hradec Králové                          158.38   +44.21
         PHK8005 Černý Michal              48.11 (41)               
         PHK8701 Justa Pavel               47.28 (29)     95.39 (39)
         PHK9401 Kamenický Ondřej          62.59 (50)    158.38 (43)

44. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     163.32   +49.15
         OSN9549 Kamenický Jeroným         43.49 (29)               
         OSN9339 Kamenický Tobiáš          59.08 (51)    102.57 (46)
         OSN6900 Mareček Petr              60.35 (48)    163.32 (44)

45. AOP 2  Orientační Běh Opava                          163.36   +49.19
         AOP7102 Košárek Pavel             48.20 (42)               
         AOP9602 Glonek Jakub              53.28 (45)    101.48 (45)
         AOP6702 Tesař Jiří                61.48 (49)    163.36 (45)

46. ASU 3  Magnus Orienteering                           168.37   +54.20
         ASU9443 Mižúr Šimon               53.21 (49)               
         ASU8606 Šrubař Michal             63.19 (52)    116.40 (49)
         ASU9106 Hrobař Štěpán             51.57 (39)    168.37 (46)

47. KUO 1  KOB Ústí nad Orlicí                           173.18   +59.01
         KUO9605 Skalický Matyáš           59.11 (52)               
         KUO8001 Koblížek Kamil            56.46 (48)    115.57 (48)
         KUO9801 Paukert Lukáš             57.21 (46)    173.18 (47)

48. TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              175.30   +61.13
         TJN9700 Šmaus Jan                 53.18 (48)               
         TJN9301 Pustai David              66.09 (54)    119.27 (52)
         TJN9101 Picek Jan                 56.03 (44)    175.30 (48)

49. ZBM 6  SK Žabovřesky Brno                            185.22   +71.05
         ZBM7902 Finstrle Luděk            53.56 (50)               
         ZBM7539 Humlíček Aleš             65.27 (53)    119.23 (51)
         ZBM7504 Cicvárek Ivo              65.59 (51)    185.22 (49)

50. PGP 1  SK Praga                                      192.41   +78.24
         PGP7106 Janas Petr                54.16 (51)               
         PGP9604 Aster Tomáš               57.06 (49)    111.22 (47)
         PGP9405 Uhlíř Marek               81.19 (53)    192.41 (50)

51. CHT 2  OOB SK Chrast                                 198.09   +83.52
         CHT9001 Krejsa Martin             63.14 (53)               
         CHT8001 Matras Tomáš              53.55 (47)    117.09 (50)
         CHT9204 Pitra Martin              81.00 (52)    198.09 (51)

    AOP 3  Orientační Běh Opava                            DISK         
         AOP0001 Valík Tomáš                DISK                    
         AOP9900 Tesař Vojtěch              DISK                    
         AOP9951 Čechová Klára              DISK                    

    LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                        DISK         
         LCE8801 Perůtka Jan               40.39 ( 8)               
         LCE9602 Slíva Jan                 57.42 (50)     98.21 (43)
         LCE9001 Slezák Jiří                DISK                    

    KAM 2  OK Kamenice                                     DISK         
         KAM9601 Kettner Vojtěch            DISK                    
         KAM9402 Kapal Tomáš               49.49 (40)               
         KAM9202 Hájek Adam                54.56 (42)               

    KAM 1  OK Kamenice                                     DISK         
         KAM9301 Rusý Tomáš                 DISK                    
         KAM9403 Kettner Lukáš             41.06 ( 9)               
         KAM9401 Semík Ondřej              41.52 ( 9)               

    KAM 3  OK Kamenice                                    Limit         
         KAM7600 Pašek František           49.54 (45)               
         KAM9501 Čermák Matyáš             72.14 (55)    122.08 (53)
         KAM                               Limit                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 05.06.2016 12:02
04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství
MIX      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                       93.15         
         LCE8803 Cahel Marek               27.30 ( 1)               
         LCE7311 Féder Medard              34.47 ( 4)     62.17 ( 3)
         LCE6603 Šmelík Juraj              30.58 ( 2)     93.15 ( 1)

 2. VSP 1  USK Praha                                      95.25   + 2.10
         VSP7850 Baldrianová Barbora       38.45 ( 7)               
         TBM7402 Vedra David               23.08 ( 1)     61.53 ( 2)
         VSPXXXX Milán Pavel               33.32 ( 5)     95.25 ( 2)

 3. ASU 1  Magnus Orienteering                           101.43   + 8.28
         ASU8817 Navrátil Tomáš            31.27 ( 2)               
         ASU8101 Bubela Tomáš              28.40 ( 3)     60.07 ( 1)
         ASU7848 Greschner Luboš           41.36 (10)    101.43 ( 3)

 4. STE    SK SKI-OB Šternberk                           104.29   +11.14
         ZLH7001 Novotný Tomáš             39.33 ( 8)               
         STE7201 Janku Renata              37.58 ( 8)     77.31 ( 8)
         OOL     Avner Asaf                26.58 ( 1)    104.29 ( 4)

 5. SRK 2  SOOB Spartak Rychnov n.Kn.                    104.45   +11.30
         SRK9701 Pokorný David             45.05 (17)               
         VAM6601 Vandas Luděk              27.47 ( 2)     72.52 ( 5)
         SRK7501 Šklíba Jan                31.53 ( 4)    104.45 ( 5)

 6. ABM 1  KOB Moira Brno                                108.57   +15.42
         ABM7405 Mulíček Ondřej            39.45 ( 9)               
         ABM9906 Šnyrch Jakub              37.32 ( 7)     77.17 ( 7)
         ABM7401 Rada Pavel                31.40 ( 3)    108.57 ( 6)

 7. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         111.13   +17.58
         SJH9300 Nouza Petr                35.40 ( 3)               
         SJH7051 Benešová Iva              35.35 ( 5)     71.15 ( 4)
         SJH6501 Nouza Petr                39.58 ( 8)    111.13 ( 7)

 8. SKV 1  TJ Slovan Karlovy Vary                        121.51   +28.36
         SKV7301 Dítko Jan                 42.47 (15)               
         SKV7752 Dítkova Jitka             40.33 (11)     83.20 (10)
         KAD7101 Řehák Miroslav            38.31 ( 6)    121.51 ( 8)

 9. PZR 1  UNITOP SKP Žďár nad Sázavou                   124.21   +31.06
         PZR9701 Nechuta David             38.30 ( 6)               
         PZR7007 Nechuta Milan             46.10 (16)     84.40 (14)
         PZR8903 Novohradský Petr          39.41 ( 7)    124.21 ( 9)

10. SLA 1  SKOB Slaný                                    126.01   +32.46
         SLA6500 Aster Vladimír            41.30 (12)               
         SLA9950 Kolářová Johana           42.05 (12)     83.35 (11)
         SLA7103 Kolář Tomáš               42.26 (11)    126.01 (10)

10. MFP 1  VŠSK MFF UK Praha                             126.01   +32.46
         MFP6700 Siegl Roman               43.52 (16)               
         TBM7467 Grycová Petra             37.00 ( 6)     80.52 ( 9)
         MFP7050 Sieglová Dagmar           45.09 (14)    126.01 (10)

12. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     129.33   +36.18
         OSN6004 Kamenický Radan           37.40 ( 5)               
         OSN7500 Stoklasa Radek            38.48 ( 9)     76.28 ( 6)
         OSN6901 Sláma Jaroslav            53.05 (17)    129.33 (12)

13. PZR 3  UNITOP SKP Žďár nad Sázavou                   130.17   +37.02
         PZR8814 Hladílek Jan              41.16 (10)               
         PZR6969 Nechutová Alena           43.57 (14)     85.13 (15)
         PZR7171 Doleželová Iva            45.04 (13)    130.17 (13)

14. ABM 2  KOB Moira Brno                                132.14   +38.59
         ABM9210 Otrusina Jan              41.24 (11)               
         ABM0199 Radová Kateřina           42.13 (13)     83.37 (12)
         ABM7210 Kurečka Robert            48.37 (16)    132.14 (14)

15. PZR 4  UNITOP SKP Žďár nad Sázavou                   133.26   +40.11
         PZR6106 Skryja Bořivoj            41.37 (13)               
         PZR7070 Poláčková Bohuslava       44.34 (15)     86.11 (16)
         PZR5654 Rosecká Alena             47.15 (15)    133.26 (15)

16. RBK 1  SK Radioklub Blansko                          144.23   +51.08
         RBK9001 Šesták Jakub              36.53 ( 4)               
         RBK8951 Skládanková Tereza        47.36 (18)     84.29 (13)
         RBK9355 Hegerová Petra            59.54 (22)    144.23 (16)

17. PZR 2  UNITOP SKP Žďár nad Sázavou                   146.55   +53.40
         PZR4417 Pospíšil Jaromír          42.31 (14)               
         PZR7008 Sobotka Petr              59.55 (20)    102.26 (20)
         PZR9251 Urbanová Johana           44.29 (12)    146.55 (17)

18. JCO 1  Jihočeská oblast                              152.49   +59.34
         VTA7301 Ruda Petr                 49.31 (19)               
         KTA6901 Vébr Jiří                 46.48 (17)     96.19 (17)
         KTA7201 Kosobud Dušan             56.30 (18)    152.49 (18)

19. ABM 3  KOB Moira Brno                                157.18   +64.03
         ABM7054 Otrusinová Helena         51.20 (20)               
         ABM9560 Otrusinová Jana           47.48 (19)     99.08 (18)
         ABM7653 Šnyrchová Jitka           58.10 (20)    157.18 (19)

20. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov n.Kn.                    162.27   +69.12
         SRK7452 Zemánková Eva             46.59 (18)               
         SRK6351 Peremská Dana             74.13 (22)    121.12 (21)
         SRK9351 Peremská Dana             41.15 ( 9)    162.27 (20)

21. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            172.48   +79.33
         ZBM7100 Kasza Ladislav            61.53 (22)               
         ZBM6251 Hrušková Lenka            39.23 (10)    101.16 (19)
         ZBM830X Martin Kraus              71.32 (23)    172.48 (21)

22. CHT 1  OOB SK Chrast                                 183.36   +90.21
         CHT9852 Dvořáková Klára           57.57 (21)               
         CHT4801 Starka František          67.27 (21)    125.24 (22)
         CHT9903 Hybeš David               58.12 (21)    183.36 (22)

    JCO 2  Jihočeská oblast                                DISK         
         VTA7702 Žalud Zdeněk             104.35 (23)               
         KTA7351 Kosobudová Lenka           DISK                    
         KTA7151 Svobodová Martina         56.42 (19)               

-------------------------------------------------------------------------------